Webový design a řešení pro firmy a soukromé osoby v České Republice
+420 608 713 199

Webhosting

V případě, že uvažujete o umístění Vašich webových stránek na Internetu, tak pravděpodobně už víte, že si za prvé potřebujete zřídit internetovou adresu, tzv. doménu, a za druhé si vybrat poskytovatele hostingových služeb. Ateliér ArtPrima nabízí v tomto oboru celou řadu služeb od registrace domén a poskytování hostingu pro své zákazníky až po návrh a realizaci webových stránek jakékoli náročnosti (blog, jednoduchá prezentace, firemní portál, internetový obchod) a jejich podporou a správou.

Jestli Vám pojem webhosting níc neříká a nejste si jísti co to vlastně znamená, tak  to lze vysvětlit jako službu umístění Vašich souborů, složek, informací a webových stránek v síti Internet pomocí technického zařízení poskýtovatele a na jeho web-serverech. Jinými slovy se dá říci, že Vám poskytovatel pronajímá prostor na svém serveru dle Vašich potřeb a poskytuje jeho podporu. V okamžík umístění Vašeho webu na serveru je ihned  dostupný návštěvníkům a mohou se seznámit s informacemi. Proto stačí zadat jméno domény (internetovou adresu) v internetovém prohlížeči.

Službu hostingu nabízíme i jak součást balíčku, při objednání tvorby webových stránek u nás, registrace domény a hosting-tarifu, tak rovněž i zvlašť pro ty naše zákazníky, kteří už májí vytvořené www stránky a chtějí je zveřejnit.

Máte zajem o naše služby?
Najměte si nás