Webový design a řešení pro firmy a soukromé osoby v České Republice
+420 608 713 199

Tvorba webových stránek

Není to žádné tajemství, že v současné době ve světě informačních technologií je nutnost mít svoje prezentace v globální počítačové síti Internet, obzlášť pro aktivní společnosti. Když něco potřebujeme, v drtivé většině případů vyhledáváme infomace na Internetu přímo z domova. Pro komerční společnost to znamená zejména možnost přímého kontaktu se svými zákazníky. Pro soukromou osobu – možnost sdělit, zveřejnit svůj názor a najit spřízněné lídi, s kterými si svěřite myšlenky. A právě v tom Vám pomůže web – personální webové stránky anebo blog, jednoduchá firemní prezentace, www portál nebo internetový obchod.

Tvorba, správa a podpora webových stránek pro náš web-ateliér ArtPrima jsou základními a přednostními aktivitami. Chtěli byste se lišit od konkurence, být o krok vepředu, hezky a efektivně prezentovat svoje zboží nebo služby? Tak se nacházíte právě na správném místě! Vždyť díky originálnímu a přitahujícímu designu www stránek dostanete další potenciální zákazníky a obsah stránek poskytne nutné informace o Vaší firmě. Rádi pomůžeme Vašemu podnikání zkrátit tuto vzdálenost mezi Vámi a vašimi potenciálními zákazníky.

Náš tým webového ateliéru ArtPrima nabízí svým zákazníkům komplexní řešení (celou řadu služeb) v oboru tvorba webových stránek a to:

  • registrace domény. Pomůžeme s výběrem a zařídíme pro Vás a na Vaše jméno doménu,
  • nabídneme Vám služby hostingu s tarifem dle Vašich potřeb,
  • a vytvoříme pro Vás profesionální webové stránky dle Vašich požadavků.

A co pak? Doporučujeme si objednat také i službu správy a podpory webových stránek.

Seznamte se s naší nabídkou, věříme, že určitě najdete něco, co by Vás zaujalo.

Svým zákazníkům vždy připravujeme a nabízíme individuální řešení a to pro Vás znamená, že si můžete být jístí jedinečností (unikátnosti) www stránek a možnosti jejich aktualizace a modernizace. Když si objednáte u nás tvorbu webových stránek se systémem správy a nastavení, získáte tím skvělou možnost spravovat svůj web a Vy spolu se svými spolupracovníky nezávisle máte možnost měnit a doplňovat obsah www stránek, zveřejnit aktuality, oznámit svým zákazníkům o konání různých akcí a o slevách, nahrát fotky, videa a pod. Při předání díla naši technici zcela zdarma Vás naučí, jak provozovat a nastavit systém správy Vašeho webu.

Tvorba webových stránek zpravidla probíhá následujícími fázemi:

  • zjišťování a stanovení cílů, kterými se řídíte, vypracování koncepce www stránek,
  • vypracování technické úlohy,
  • návrh a projektování designu www stránek,
  • příprava a rozložení stránek a jejich naplňení obsahem.

Stanovení cílů, vypracování koncepce: Ještě před tím, než se rozhodnete o tvorbu www stránek, je velmi duležité a dokonce nutné si zjistit a stanovit cíl, který chcete pomocí webu dosáhnout. Například to může být umístění jednoduché firemní webové prezentace se záměrem získat nové zákazníky, zavádění nového zboží a služeb na trh pomocí promo-stránek, zaměření firmy na mezinárodní trh, respektive zveřejnění personálního blogu. Také by byl dobrý nápad určit cílovou skupinu zákazníků, koho byste chtěli oslovit jako potenciální návšteníky Vašeho webu, vzhledem k tomu, že se stránky zaměřené na studenty, oborové specialisty a těhotné maminky budou hodně lišit a vypadat jinak.

V této fázi si rovněž potřebujete rozmyslet, jaké máte požadavky, co byste si přáli vidět na stránkách, v jakých barvách, jaké informace zde budou umístěny a jaké webové služby byste chtěli na svém webu pro klienty, fórum, fulltextové hledání na webu, ankety, nabídnout twitter, facebook atd. Také si dejte pozor na náležitou strukturalizaci obsahu webu, roztřídění na kategorie  a uspořadání informací tak, aby jste maximálně zlepšili čítelnost.

Tip: před objenáním samotné tvorby webových stránek zkuste co nejpodrobnějí rozmyslet bod stanovení cílů. Díky tomu budete mít přesnou představu, jak mají stránky vypadat a jak by měly Vašemu podnikání pomáhat. Tímto vlastně mnohokrát ušetříte a zkrátíte čas na vytváření a úpravy webových stránek.

Vypracování technické úlohy (technický zápis): Základním podkladem ke tvorbě Vašeho webu je technický zápis. V něm se detailně popisují funkční možnosti webu, jeho struktura, Vaše požadavky na design, na navigace, určuje se potřebné programové vybavení, které je nezbytnou současti www stránek.

Poté až budeme mít veškerou informaci ohledně Vašeho webu, všechny soubory, tabulky, ceníky, grafiku a logo, pokud je máte, katalogy zboží, tak spolu s Vámi projednáme vše, co budeme potřebovat k vytváření www stránek, zpracujeme pro Vás technický zápis a předáme ho Vám ke schválení. Tento zápis je formou písemného dodatku ke smlouvě o dílo, podepisuje se z obou stran a na jeho základě budou vytvořeny webové stránky.

Máte zajem o naše služby?
Najměte si nás