Webový design a řešení pro firmy a soukromé osoby v České Republice
+420 608 713 199

Registrace domén

Chtěli byste vytvářet svoje osobní nebo fíremní webové stránky a v této chvíli pro ně sháníte vhodné zázemí? Nebo Vám brzo skončí platnost domény u Vašeho registrátora a chtěli byste ho změnit? Tak jsme tu pravě pro Vás! Naš webový ateliér ArtPrima Vám nabízí zaregistrovat si doménu pro Vaše webové stránky a rovněž i služby hostingu. Jsme oficiálními partnery největších mezinárodních registrátorů a jsme schopní poskytnout celou řadu domén, dle Vašého přání:

  • .ru, .su, .рф – národní oficiální domény v Rusku,
  • .com, .eu, .net, .org, .biz — mezinárodní populární domény,
  • .cz – nejoblíbenejší národní doména v České republice,
  • a mnoha dalších, celkem máte na výběr z více než 30 domén.

Uděláme všechno možné, aby procedura registrace domény pro Vás byla srozumitelná, jednoduchá a proveditelná v nejkratším termínu.

Tip: Rádi Vám poradíme při výběru domény: odhodnot’te nabídku domén, svoje zboží nebo služby, cílovou skupinu svých zákazníků, pro koho je Vaše nabídka určena a výberte tu spravnou doménu (koncovku), aby maximálně odpovídala Vaší strategii.

Pomocí našeho týmu se ujistíte, že:

  • zřídit si svoji vlastní doménu  je velmi jednoduché. Vymýšlíte jméno Vaší domény, ověřte její dostupnost přímo tady na našem webu a my jí pro Vás zaregistrujeme,
  • registrovat domény u nás je velmi pohodlně. Celou proceduru registrace krok za krokem uskuteční náš tým a od Vás budeme potřebovat pouze unikátní název domény,
  • registrace domény u nás je spolehlivá a průhledná. Vy jste jediným vlastníkem své domény a je jedině na Vás, jak jí provozovat, přenechat nebo prodat jí třetí osobě, změnit informace, ukončit její provoz a pod.

Když budete rozhodovat o názvu domény, může se stát, že tento název už je právě obsazen. V tom případě zkuste ověřit dostupnost i v jíných zónách (v jíných koncovkách)  (.eu, .com, .net, .biz a další) neboli zkuste vymýslet unikátní jméno. Při výběru takového jména dejte prostor Vaší představivosti a přistupujte k tomu důsledně, je ve Vašem zájmu, aby se jméno lišilo od konkurence a bylo snadněji Vaše stránky najít mezi tisíci dalšími.

Při objednání tvorby webových stránek u nás Vám současně nabídneme i možnost registrace domény pro Váš web, v případě že jí nemáte, a také i službu hostingu za vzájemně výhodných podmínek.

Doména se registruje minimálně na jeden rok a poté se prodlužuje na další období.

Máte zajem o naše služby?
Najměte si nás