Webový design a řešení pro firmy a soukromé osoby v České Republice
+420 608 713 199

Podpora webových stránek

Podpora webových stránek

V současné době hodně lidí už rozumějí tomu, že pouze vytváření webových stránek a jejich umístění v síti Internet nestačí pro to, aby se náklady na tvorbu a takzvaný webhosting vyplatily. Z tohoto pohledu je nutná pravidelná podpora a správa webových stránek. Tímto právě dosáhnete maximální návštěvnosti Vašeho webu, co nejvíce potenciálních zákazníků se mohou dostat na Vaše stránky a Vy pomocí svého webu vyděláváte!

Tato nabídka je určena pro domácnost a pro firmy, které už provozují svůj web, a nezáleží na tom, kdo Vám ten web vytvářel, nemusí to být náš ateliér. Pro všechny, kteří chtějí svoje webové stránky mít v dobrém stavu, včas provádět potřebné aktualizace a být si jisti bezpečností svých údajů a webu proti útokům. Přece víte, že konkurence také nespí a Vy si nesmíte dovolit přenechat jim všechny výhody internetových komunikací!

Bez jakýchkoli pochyb každý web, ať už je nejpopulárnější a nejvyhledávanější, potřebuje pravidelné doplňování a aktualizace textu, modernizaci programového kódu a zlepšení čitelnosti a viditelnosti obsahu stránek. V tom případě, když nejste spokojeni s návštěvností Vašich webových stránek a ty nejsou prosperující, náš profesionální tým web-ateliéru ArtPrima rád Vašemu podnikání pomůže. Obrátit se na ty, které tomu rozumějí a velmi dobře vědí, jak to funguje, je dobrý nápad a určitě se Vám vyplatí!

Co v podstatě dostanete, když si u nás objednáte službu podpory a správy webových stránek:

  • provedeme náročnou analýzu designu, struktury údajů, obsahu a programového kódu Vašich webových stránek,
  • provedeme analýzu stránek konkurence a tímto zjistíme výhody a vady Vašeho webu,
  • zajistíme softwarovou podporu kódu stránek a jejich pravidelnou aktualizaci podle současných bezpečnostních požadavků,
  • provedeme optimalizace webu pro populární vyhledávače a celou řadu úkolů, abychom zvýšili pozice Vašich stránek ve výsledku hledání,
  • zařadíme Vaše stránky do tématických katalogů a vyhledávacích systémů podle činnosti,
  • vyhotovíme pro Vás zprávu o vykonané práci a změnách provedených na Vašich webových stránkách.

Služba podpory a správy webových stránek se poskytuje na smlouvu. Během osobní schůzky před uzavřením smlouvy se určitě společně dohodneme za jakých podmínek služba bude poskytnuta, stanovíme Vaše požadavky, určíme termíny a zpracujeme pro Vás cenovou kalkulaci. Po dobu realizace dáváme možnost sledovat jak probíhá práce, konzultujeme Vás. Vy máte přesnou představu, co se děje s Vaším webem a držíte všechno pod kontrolou!

Máte zajem o naše služby?
Najměte si nás