Webový design a řešení pro firmy a soukromé osoby v České Republice
+420 608 713 199

Plugin pro registraci na každoroční konferenci společnosti NJQ

Filed in: ,

Naše společnost vypracovala plugin pro WordPress (Participation Form Plugin) na zakázku jordánské společnosti NJQ & Associates, který umožňuje registraci na každoroční konferenci společnosti NJQ.

Participation Form Plugin byl postaven podle původního technického popisu, a zahrnuje frontend a backend rozhraní. Zúčastnili jsme se na každém kroku, a to: rozvoj workflow maketu, grafický design, HTML rozložení (HTML5/CSS3), programovaní v PHP5. Žadatele se mohou zaregistrovat a pak vyplnit požadované aplikační data ve frontend rozhraní. Správci mohou zkontrolovat a schválit nebo odmítnout přijaté žádosti, ručně zadat data aplikaci z backendu, importovat/exportovat data v XML a CSV formátech. Plugin na požadavek NJQ plouživá Mandrill pro odesílaní emailů.

Je důležité, že Participation Form Plugin pro společnost NJQ byl vytvořen na základě specifikací WPML. Po vytvoření pluginu naše společnost ve spoluprací s NJQ vytvořila levosměrné rozložení tohoto plugin pro arabštinu. V součastnosti tento plugin podporuje levosměrné i pravosměrné písmo.

Máte zajem o naše služby?
Najměte si nás